bekman.tv

HABERİNİZ VAR MI ? ONLAR DA AÇILDI

Kahve tutkusu ve uzmanlığıyla benzersiz bir deneyim sunan Tchibo, COVID-19 nedeniyle kapatmak zorunda kaldığı mağazalarını tekrar açıyor.

HABERİNİZ VAR MI ? ONLAR DA AÇILDI
Tarih: 01-06-2020 16:56

 

Tchibo tüm mağazalarını tekrar açıyor 

İSTANBUL - 1 Haziran Pazartesi günü itibariyle Türkiye genelinde tüm mağazaları hijyen önemleriyle birlikte yeniden hizmete açılıyor.

Sürekli değişen tema ürünleri, kahve barları ve zengin atıştırmalıklarıyla özgün bir alışveriş ve kahve deneyimi sunan Tchibo, 1 Haziran Pazartesi günü itibariyle müşterileriyle tekrar buluşuyor.

Yeni dönemde hem çalışanlarının hem de müşterilerin sağlığının birinci öncelikleri olduğunu söyleyen Tchibo Türkiye Genel Müdürü Tuba Yapıncak, “Mağazalarımız periyodik olarak dezenfekte ediliyor. Mağaza girişlerinde hijyen noktalarımız olacak, bu noktalarda müşterilerimize el dezenfektanı ve maske imkanı sunacağız. Cadde mağazalarımızda ise müşterilerimizi ateşlerini ölçerek mağazalarımıza davet edeceğiz. Mağaza içerisinde de hep birlikte sosyal mesafe kurallarına uyacağız. Tchibo severleri çok özledik. Tekrar buluşmak için sabırsızlanıyoruz.” diye konuştu.

Tchibo mağazalarında sürekli değişen fonksiyonel ürünlerin yanı sıra paketli kahve, atıştırmalık, al götür ve kahve barı servisi hizmet verecek.


Kaynak: Bekman.Tv


DİĞER HABERLER


Masa Üstü Sürüme Geç

View My Stats