bekman.tv

HIRSIZ SPOR : 2 - EMNİYET SPOR : 0

Çeşme polisi şok üstüne şok yaşıyor. Hırsızlık konusunda uzman bir müdüre ve ekiplere sahip ilçede hırsızlar adeta şov yapıyor.

HIRSIZ SPOR : 2 - EMNİYET SPOR : 0
Tarih: 09-01-2020 18:10

 

İZMİR - Hemen her gün meydana gelen hırsızlık olaylarına bugün bir yenisi Alaçatı’dan eklendi. Menderes Mahallesi, 15030 Sokak No 4’de ki villaya giren kimliği belirsiz kişi ya da kişiler villada bulunan plazma tv ve üç şişe büyük Rakı’yı aldıktan sonra kayıplara karıştı.

POLİSTEN ÖNCE BEKMAN.TV OLAY YERİNDE

Evin bütün odalarını talan eden, karıştırmadık dolap, baza bırakmayan hırsızların soygun sonrası geride bıraktıkları manzaraya bakıldığında adeta evin içinde parti vermişler

OLAY YERİNE İNCELEME EKİBİ İSTENDİ

Villanın İstanbul’da bulunan sahipleri hırsızlığın takibini Alaçatı’da ki bahçevanları kanalıyla yapıyor. Olay yerine gelen iki kişilik polis ekibi hırsızlığın gerçekleştiği kanaatinden hareketle merkezden olay yeri inceleme ekibi istedi.

AYNI VİLLA DAHA ÖNCE DE SOYULMUŞTU

Aynı villa daha öncede soyulmuş ancak hırsızlar yakalanamamıştı. Gazeteci Şerife Bekman, meydana gelen hırsızlığın aynı kişi ya da kişiler tarafından yapılmış olabileceğini belirterek, “Fareler, kendilerini yakalamakla mükellef olanlara tur bindirdi. Hırsızlar sadece bu olayda şimdilik 2-0 önde. Saha kenarında ki polisin ısınıp bir an önce oyuna girmesini ve ortaya koyacağı aktif oyunla skoru hiç olmazsa beraberliğe getirmesini bekliyoruz” dedi


Kaynak: Bekman Haber Merkezi


DİĞER HABERLER


Masa Üstü Sürüme Geç

View My Stats