bekman.tv

ÖLÜMÜNDEN 19 YIL SONRA ÜZEYİR GARİH

Bundan tam 19 yıl önce Türkiye'nin önemli bir ismi Eyüp Mezarlığı'nda bıçaklanarak öldürüldü. Bu kişi Alarko Holding'in ortağı Üzeyir Garih'ti.

ÖLÜMÜNDEN 19 YIL SONRA ÜZEYİR GARİH
Tarih: 02-06-2020 04:32

 

İSTANBUL - Öldüren kişinin Yener Yenmez adlı bir kişi olduğu üzerinde durulduysa da olayda ki ayrıntılar akıl izan sahibi olan herkese 'Hayır, bu cinayet bu kadar basit bir cinayet olamaz" dedirten türdendi.

 

Çünkü cinayetin zanlılarının poliste ve mahkemede verdikleri ifadeler komik ama bu komedyayı soruşturan savcı; zanlılardan da, verdikleri ifadelerden de daha komik bir isimdi. Zekeriya Öz.

Anlayacağınız Üzeyir Garih cinayeti o gün bugündür çözülemedi, çözülmesi de düşünülmüyor. Bekman.Tv olarak bugün sizi 19 yıl öncesine götüreceğiz. 

25 Ağustos 2001 Cumartesi gününe gidecek ve 14.00 sularında Eyüp Mezarlığı'nda bıçaklanarak öldürülen işadamının cinayetini soruşturan dönemin polis muhabiri Salih Aluş'a o günü ve orada yaşananları soracağız

Bugün Instagram üzerinden yapacağımız canlı yayınımızı sakın kaçırmayın. 19 yıl önce işlendiğinde sadece Türkiye'de değil dünya da da geniş yankı bulan ünlü işadamının ölümüyle ilgili öyle bir yere gelip dayanacağız ki, sizler izlediğinizde "Vay be! Garihi de mi onlar öldürdü?" demekten kendinizi alamayacaksınız

Akşam saat 20.00'de Instagram'ta görüşmek umut ve dileği ile..


Kaynak: Bekman.Tv


DİĞER HABERLER


Masa Üstü Sürüme Geç

View My Stats