bekman.tv

TEKLİF ETMEK ONLARDAN HADİ EVLEN O ZAMAN

Bir dağevinde, Göcek’de bir kumsalda, yerden metrelerce yüksekte veta romantik bir restoranda

TEKLİF ETMEK ONLARDAN HADİ EVLEN O ZAMAN
Tarih: 14-01-2020 12:53

 

Evlenme Teklifiniz

“Evlenelimmii” ile Masala Dönüşecek

İSTANBUL - Türkiye’nin ilk evlilik teklifi planlayıcısı “Evlenelim mii”,çiftlerin hikayelerinden yola çıkarak kişiselleştirilmiş evlilik teklifisenaryoları hazırlıyor ve uyguluyor

Hayatın en özel anlarından biri hiç kuşkusuz evlilik teklifi… Ancak bu teklifi kendisi ve partneri için ömür boyu unutulmaz kılmak isteyenler, detaylar arasında kaybolarak keyif yerine stres yaşayabiliyor. İşteTürkiye’nin ilk ‘evlilik teklifi planlayıcısı’ Evlenelim mii, teklifin tümdetaylarını kurgulayarak ve uygulayarak çiftlerin hayallerini gerçeğedönüştürüyor.

Çiftlerin hikayesine özel senaryolar

Çiftlerin hikayesinden ve yaşanmışlıklarından yola çıkarak özel senaryolar hazırlayan Evlenelim mii, bu nedenle paket sunmak yerine kişiselleştirilmiş teklifler hazırlıyor. Bu sayede kimi çiftMaldivler’de gün batımında evlilik için ilk adımı atarken kimi çiftler de birdağ evinde kendileri için çalan parçanın şaşkınlığını ve mutluluğunu yaşıyor. Çiftlerin yaşam amacını ve karakterlerini de göz önünde bulunduran Evlenelimmii, macera severlerden romantik çiftlere kadar herkese uygun senaryolarhazırlıyor.

Tekliftendüğüne tüm detayları romantik danışman planlıyor!

Çiftlere evlilik sürecinde danışmanlık hizmeti de veren Evlenelim mii, yalnızca evlilik teklifini planlamakla kalmıyor, düğün gününe kadar yapılan tüm hazırlıkları keyifli, sakin ve stressiz geçirmeye olanaktanıyor. Davetli listelerinin hazırlanması, düğün yemeği ve hatta nedimeleringiysileri bile ‘romantik danışman’ın desteğiyle eğlenceli bir anıya dönüşüyor.

Evli çiftlereözel sürprizler

Evlenelim mii, evlilik teklifinin yanı sıra, yıldönümü vesürpriz organizasyonlarla evli çiftlere özel planlamalar da yapıyor. Evlendikleri günkü heyecanı yeniden yaşamak isteyen çiftler kendilerini, başbaşa veya sevdiklerinin de içinde yer aldığı sürpriz bir senaryonun içindebulabiliyor.

Evlilik teklifi hazırlığında olanlar veya bu heyecanıyeniden yaşamak isteyen evli çiftler, Türkiye’nin ilk ‘evlilik teklifi planlayıcısı’ Evlenelim mii hakkında detaylı bilgiye www.evlenelimmii.com üzerindenulaşabiliyor.


Kaynak: Bekman Haber Merkezi


DİĞER HABERLER


Masa Üstü Sürüme Geç

View My Stats